5 rad, které vám ušetří povinné ručení na auto

auto-465412_640

Čeká vás platba povinného ručení na auto? Počkejte. Sedněte si, přečtěte si těchto pár řádků a až pak plaťte. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak jde ušetřit. Třeba některý z nich hned využijete.

 

Uzavřete povinné ručení na jméno dědečka

Nejvýhodnější pojistku dostane ten, kdo jezdí dlouho a bez nehod. Pojišťovna vytuší, že takový člověk bude “vyježděný” a pravděpodobnost, že na silnici vyvede nějakou vylomeninu, se snižuje. Alespoň teoreticky. Jestli je vám 20, právě jste si koupili své první auto a hodí se vám každá koruna, zapátrejte v rodině. Někdo vám s pojistkou jistě pomůže.

 

Nenechte se při jízdě vytočit – přijdete o peníze

Řidiči, kteří jezdí bez nehod, dostávají slevy a bonusy. To jste určitě už někde zaslechli. Každý normální člověk chce jezdit bezpečně a vyhnout se nehodám. Pokud je v klidu. Ovšem každý v sobě máme zákeřný hlásek. Jmenuje se ego. A tento hlásek vykřikuje obzvlášť rád právě na silnici, když vás někdo předjede. Než naštvaně sešlápnete plyn, uvědomte si, že slevy na povinné ručení bez nehod mohou být až ve výši 50 %.

 

Porovnejte si nabídky

Žijeme v době, která přeje srovnávačům cen. Srovnáváme zboží i mobilní tarify. Tak proč si nesrovnat také povinné pojištění. Zabere to pár minut a všechny nabídky se vám přehledně zobrazí na jednom místě. Hned uvidíte, co u které pojišťovny získáte a jak velkou částku můžete ušetřit. Zkuste třeba iPojištění.cz.

 

Jednou ročně pošlete pojištění z účtu

Plaťte povinné ručení jednou za rok. Ne čtvrtletně ani pololetně, ale vše najednou. Není to 100% pravidlo u každé pojišťovny, ale některé to mají nastavené tak, že je tato varianta levnější. Platba poslaná bankovním převodem vám také nějakou korunu ušetří, protože se vyhnete poplatkům. A nejdůležitější rada na závěr: Hlavně zaplaťte své povinné pojištění včas! Pokuty jsou vysoké a zbytečné.

Pokud potřebujete nový DPF filtr nebo uvažujete nad jeho čištěním navštivte www.dpffap.cz

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory