Mazda MX-5 Kuro

Mazda MX 5 Kuro

Mazda MX-5 Kuro je již dlouhou dobu jedním z nejúspěšnějších roadsterů na trhu vůbec. Před nedávnem přišla navíc Mazda s faceliftem aktuálního modelu, který se vyrábí již od roku 2005. A zatím to ani v nejmenším nevypadá, že by se chystal model MX-5 odejít do zaslouženého automobilového důchodu.

Naopak Mazda přišla s další prémiovou verzí tohoto modelu, který dostal název Kuro. Co slovíčko Kuro znamená ? Je to japonsky černý – a od toho se odvíjí i úpravy tohoto modelu, který krom černé střechy dostal další doplňky v této tmavé barvě i v interiéru.

Ovšem co nás jistě nepotěší u této zajímavé prémiové verze Mazdy MX-5 je fakt, že k dispozici bude v Evropě jen britským zákazníkům. Kromě střechy se do černé barvy zahalí i zrcátka, zadní difuzor či rámečky světel a masky vozu.
Uvnitř pak naleznete nové černé vyhřívané sedačky v tmavých barvách Stone společně s dvěřní výplní. Nové doplňky dostane i palubní deska.

Co se motorů týče, bude na výběr ze dvou. Kabrio dostane slabší 1.8čku o výkonu 125 koní, klasické kupé pak dostané dvoulitr o výkonu 160 koní. Cena tohoto modelu by se měla pohybovat někde na úrovni 700 tisíc korun.

Mazda MX-5 Kuro

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory