Lexus LS 460 F Sport

Lexus LS 460 F Sport

Lexus představil světu modernizovanou řadu LS, která doznala oproti starší generaci mnoho změn k lepšímu. Nová generace tak přináší například hybridní verzi tohoto amerického sedanu. Co ovšem zajímá nás, je nová vrcholová řada modelu LS, která dostala název Lexus LS 460 F Sport.

Nyní se již můžeme i pokochat na nových fotkách, jak se tato řada povedla. A je třeba upřímně přiznat, že se můžou v Lexusu poklepat po ramenou. Agresivní vzhled, snížený podvozek a velká litá kola dodávají vozu opravdu sportovní šmrnc.

Dále nás překvapí i interiér, který přináší opravdu sportovní vybavení. Především sedačky napovídají, že v tomto autě zažijete pekelně rychlou jízdu.

Co se motoru týče, jedná se o atmosféricky plněný osmiválec o maximálním výkonu téměř 390 koní, což už je pořádná porce. S motorem pak spolupracuje automatická osmistupňová převodovka. V nabídce je dále možnost pohonu jen zadní nápravy nebo všech čtyř kol.

Lexus LS 460 F Sport

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory