Toyota 86 GTS

Toyota 86 GTS

Sportovní automobil z dílny japonské Toyoty s označením GT 86 snad ani představovat nemusíme. Přestože se tento vůz na trhu zatím dlouho neohřál, když byl teprve letos uveden na vyhlídková mola autosalónu, Toyota již přistoupila k vytvoření nové edice tohoto modelu. Konkrétně jde o paket, který dodá vozu mnohem lepší aerodynamičnost, tedy se mírně změní i zevnějšek vozu. Podobně luxusní vůz si můžete zapůjčit v půjčovně kabrioletů Hradec Králové.

Na voze tak bude nový přední i zadní spoiler včetně bočních prahů, dále také difuzor a obrovské přítlačné křídlo v zadní části vozu. To vše pro lepší ovladatelnost vozu při vysokých rychlostech.

Co je pro nás ještě více potěšující je fakt, že se tento paket Toyota 86 GTS bude prodávat i na starém kontinentu, kde se takové edice málokdy dostanou.

Motor vozu pak zůstane totožný se sériovým modelem, tedy atmosférický dvoulitr o maximálním výkonu 147kw. Ten vznikl díky spolupráci Toyoty se Subaru a tak se dodává i do vozu Subaru BRZ, tedy sesterského modelu automobilky Subaru.

Ještě není zcela jasné, kdy se k nám dostane tento speciální paket. Nicméně cena tohoto vozu by se měla pohybovat stále pod hranicí miliónu korun.

Toyota 86 GTS

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory