Vstřiky na všechny dieselové vozy a vyhledávání autobaterií podle typu auta nově na Autopsovi

177 (91)

V lednu 2018 bude server Autopes spouštět ke své stávající inzerci aut a poptávky po náhradních dílech rovněž i prodej vstřiků na automobily, které pohání dieselové motory. Samotný provozovatel serveru Autopes.cz David Vaníček říká, že ke spuštění prodeje vstřiků ho přivedla zejména jeho negativní zkušenost, kterou měl v nedávné době s autorizovaným servisem.

Můžete nám říci, co vás vlastně přivedlo k myšlence, že na Vašem serveru spustíte prodej vstřiků a posunete tak svou službu autoinzerce o další level?

K této myšlence mne vedla především má negativní zkušenost, kterou jsem měl v nedávné době v autorizovaném servisu, ve kterém jsem za vstřiky zaplatil zhruba 50.000 Kč a doufal jsem, že budu mít klid. Co čert nechtěl, opak byl pravdou, ale to by bylo opravu na dlouhé povídání a také vzhledem k tomu, že v současné době probíhá řízení o náhradě škody za zničený motor, pustíme se raději do debaty o samotných vstřicích.

Prodej vstřiků, kterým se budeme kromě zajeté autoinzerce věnovat, potěší zejména všechny majitele motorů s dieselovým srdcem. Je určen tedy především těm, kteří jezdí dlouhé trasy a v případě kdy jim vstřiky vypoví službu, jsou postaveni před volbu, zda vyhodit doslova a do písmene obrovské peníze v autorizovaném servisu a oželet tak v létě dovolenou u moře s rodinou či auto na nějakou dobu odstavit. Velmi často se lidé přiklání také k repasi vstřikovačů, což je svým způsobem vhodné řešení, ovšem spíše pro někoho, kdo svá auta příliš často mění a nikoliv pro toho, jenž najezdí více jak 100.000 km za rok a je pro něj maximální životnost vstřiků nadmíru důležitá.

172 (5)Naznačujete tím, že repase vstřikovačů není srovnatelná s novými?

Mnoho těch, kteří se repasováním zabývají, hovoří o tom, že po repasi jsou vstřikovače jako nové. Může být auto, které je například po renovaci nové? Z logiky věci ne. Tudíž je pro mne označení, že repasované vstřikovače jsou nové, velmi směšné. Záleží vždy rovněž i na tom, kdo se na repasi podílel a jaké díly ve skutečnosti vyměnil a jaké nechal na pospas osudu.

Hovořit bych mohla například o firmě Bosch servis, o které nemůžeme říci, že by neměla k dílům sebemenší přístup a i přesto o svých repasích nehovoří jako o nových. Tudíž se domnívám, že tvrzení firem, které se tímto sloganem ohání, je více než nadnesené.

Vy asi zrovna nebudete velkým milovníkem repasí, že?

Nemohu říct, že bych vyloženě proti repasím něco měl. Mají totiž své ekonomické opodstatnění a pro ty, kteří nedisponují přílišným bohatství si myslím, že je tato volba více než přijatelná. Logicky je normální nechat zrepasovat vstřik, který mne vyjde na nějakých 15.000 Kč ale nechat repasovat vstřik za 3.500 Kč a zaplatit za něj 4.000 Kč mi přijde poněkud nesmyslné. Kupříkladu nové vstřiky od firem Bosch a Delphi nabízíme za absolutně srovnatelnou cenu, která odpovídá repasovaným vstřikům.

Vy ale sami repase neprovádíte, že je to tak?

Na samotné repasi spolupracujeme se společností Bosch servis, tudíž svým klientům můžeme nabídnout různé množstevní slevy a další benefity. Tudíž od nás získáte profesionální repasi za cenu, která je přijatelná a ještě navíc vám k ní přibalíme i protokol Bosch servis. Společnost Bosch servis navíc poskytuje, respektive Autopes poskytuje svým klientům záruku v délce trvání 12 měsíců.

Myslíme rovněž i na ty zákazníky, kteří mají hlouběji do kapsy a počítají každou korunu. Těm totiž nabízíme použité vstřikovače z havarovaných automobilů. K tomu všemu na ně navíc čeká záruka v délce 14 dní, během které mohou daný vstřikovač v případě nespokojenosti vrátit.

Když jsem u reklamace, jak jí řešíte u použitých vstřiků? Nikdo přece nemůže do vstřikovačů vidět a posoudit, zda jsou v dobrém stavu či se mýlím?

Pokud samotný zákazník není po instalaci vstřikovačů spokojen, může je do 14 dní odeslat do našeho distribučního skladu a mi mu obratem pošleme peníze na bankovní účet. Autopes jim poté nabídne v rámci zachování dobrého jména alternativní řešení dané situace. Vždy se s klienty domluvíme.

Ke vstřiků asi nyní víme vše. Kromě toho, ale od ledna připravujete ještě další novinky, které se budou týkat serveru Autopes, nemýlím-li se? V čem tedy bude server nový?

Pokud se vrátím ke své zášti vůči autorizovaným servisům, tak mne u nich zaráží ještě jedna věc a sice, proč když si kupuji novou autobaterii, musím o ní vědět každou informaci, vím všechny parametry i ty nejméně podstatné informace, ale jediné co nevím je, zda je vhodná pro mé auto či ne. O kvalitě autobaterií v těchto rádoby autorizovaných servisech ani nemluvím.

Ovšem jsme pouze spotřebitelé, kteří se nechají velmi ovlivnit reklamou a sladkými řečmi, které je provází. I já jsem byl jedním z těch, na kterého tento trik vyšel. Poučil jsem se a dnes vylepšuji server Autopes tak, aby byl, co možná nejvíce reálný a pravdivý. To znamená, že jsme na našem webu vypracovali hledání autobaterie podle typu auta, které vás nikterak nebude otravovat zbytečnými otázkami, ale bude se zaobírat pravou podstatou věci a tou je, zda jsou dané autobaterie vhodné na typ vašeho vozu.

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory